A pie in the canteen costs a ruble and b kopecks. Determine how many rubles and kopecks are needed to buy n pies.
Three numbers: a, b, n.
Print two numbers: rubles and kopecks.
[{'input': '10\n15\n2', 'output': '20 30'}, {'input': '2\n50\n4', 'output': '10 0'}]